Scroll
Gidilecek yer/otel adı:
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Geceleme
Yetişkin
Çocuk
Fiyat
-

Hakkımızda

 

Que Selection Travel 2001 yılında turizme ilk adımını atmış, sağlam adımları ve kaliteli servisi ile günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiştir.Kazakistan pazarı başta olmak üzere sırasıyla Azerbaycan,Özbekistan,Kırgızistan,Türkmenistan ve Rusya pazarlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Firmamız turizm sektöründe var olduğu dönem içinde kendisini sorumlu ve güvenilir bir iş ortağı olarak kanıtlamıştır. Verdiği VIP hizmet ile bu konuda öncü liderlerden biridir, bu liderliğini titizlik, sorumluluk ve güvenilirlik politikası ile sürdürmeye devam etmektedir. Misafirlerin havalimanından otele kadar transferi ve otelde misafirin yerleşmesine kadar her şey tecrübeli kadromuz ve rehberlerimiz tarafından titizlikle ve özenle yapılmaktadır.

 

Firmamızın görevi; Misafirin gelişinden dönüşüne kadarki süre içerisinde tatilinin tadını çıkarması ve en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktır, bunun için gereken her şeyi bir görev haline getirmektir. Her misafire aynı değeri veren firmamız tüm misafirlerine kendilerini VIP hissetmelerini sağlar.

 

Özel jet/helikopter kiralama, yat kiralama, golf ve  futbol tatili, lüks otel ve villalarda konaklama, lüks araç kiralama, emlak servisi,bakıcı servisi, güvenlik servisi, toplantı ve seminer organizasyonları sunduğumuz hizmetlerden yalnızca bir kaçıdır.

İletişim Bilgileri

 

Adres: Çağlayan Mahallesi 2013 sokak Dr.Hasan Selçuk Apt No:32/1 Pk:07110  Muratpaşa / ANTALYA - TÜRKİYE


Tel: 0242 3246624-25
Mob: +90 549 659 60 09

Whatsapp : +90 549 659 60 09

E-mail: info@yakuttravel.com

©2021 Que Selection Travel. Tüm hakları saklıdır.