Scroll
Gidilecek yer/otel adı:
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Geceleme
Yetişkin
Çocuk
Fiyat
-

Cip - Fast Track Servisi

Cip Hizmet
CIP Terminali

CIP Terminali, hem gelen, hem de giden yolcuların rahat etmelerini sağlamak için tasarlanmış çok özel bir terminaldir. Terminal, mutlak gizlilik sağlıyor ve yolcu trafiğinin yüksek ve yoğun olduğu, halka açık terminallerden ayrı bir noktada bulunuyor. CIP misafirler, dikkatli ve yardımsever bir personel sayesinde kusursuz seyahatin tadına varıyorlar.

Gidişte

Misafirler, CIP Terminali’ne girişte, kendilerine güvenlik kontrolü, check-in ve pasaport kontrolü işlemlerini sıra beklemeden halletmelerinde yardımcı olacak özel bir rehber tarafından karşılanırlar.
CIP misafirler, pasaport kontrolünün ardından rahat CIP Salonu’nda dinlenebilir ve kendilerine sunulan Duty Free Kataloğu’ndan diledikleri duty free ürününü seçebilirler.
CIP rehberiniz, satın alma işlemlerinizi sizin adınıza halleder ve siz Osmanlı stili döşenmiş salonda dinlenirken, satın alınan ürünlerin size teslim edilmesini sağlar.
Bir yandan zengin açık büfeden yararlanırken, bir yandan da Toros Dağları’nın ve apronun nefes kesen görüntüsünü izleyebilirsiniz.
Ayrıca, zaman geçirmek için, salondaki kitap-dergi, İnternet bağlantısı ve televizyon gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.
Uçuş vaktiniz geldiğinde, rehberiniz sizi bilgilendirir ve uğurlamak için bina çıkışına kadar size eşlik eder.
Ayrıca, CIP Gidiş Terminali’nde bulunan Toplantı Odası’ndan yararlanma imkânına da sahipsiniz.

Gelişte

Misafirler, CIP Terminali’ne girişte, kendilerini rahat CIP Salonu’na götürecek özel bir rehber tarafından karşılanırlar. Bu kişiler, bir yandan bagajlarını beklerken, bir yandan da lezzetli yiyecek içeceklerden tadabilirler.
CIP rehberleri, misafirlere pasaport kontrolü esnasında da yardımcı olur “Yakut Travel” buluşma noktasına kadar eşlik ederler.

 

FAST TRACK

GELİŞ HİZMETİ

      -    Hizmetimiz, konuklarımızın terminale adım attığı noktada Platinum Assistance Service Personeli tarafından karşılanması            ile başlar,
      -    İhtiyaç halinde, Platinum Service  personeli asistanlığında vize işlemleri gerçekleştirilir,
      -    Pasaport işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması için personelimiz yardımcı olur,
      -    Konuklarımızın bagajları bagaj taşıma görevlisi tarafından taşınır,
      -    Duty Free'den yapılacak alışverişlerde, konuklarımıza Platinum Assistance Service personel ve bagaj taşıma görevlisi                asistanlık eder,
      -    Konuklarımızın kendilerini karşılamaya gelen kişiler ile buluşturulmasıyla hizmetimiz son bulur.

    DÖNÜŞ HİZMETİ

      -    Hizmetimiz, konuklarımızın terminalin gidiş katında Platinum Assistance Service Personel ve            bagaj taşıma görevlisi tarafından karşılanması ile başlar,
      -    X-ray güvenliğinden hızlıca geçilir,
      -    Check-in işlemleri Platinum Assistance Service Personeli asistanlığında yapılır,
      -    Platinum Assistance Service personelimiz pasaport işlemleri için özel olarak ilgilenir ve işlemler hızlı bir şeklide yapılır.
      -    Duty Free' de alışveriş yapmak isteyen konuklarımız personel ve porter asistanlığında alışverişlerini gerçekleştirebilir,
      -    Misafirlerimizin körük kapısına kadar uğurlanması ile işlem sona erer.
 

 

İletişim Bilgileri

 

Adres : Yeşilbahçe Mah. 1460 Sk. Turunç Plaza No: 6/7 Muratpaşa / ANTALYA - TÜRKİYE


Telefon : +90 242 324 66 24-25

E-mail   : info@yakuttravel.com

 
 

© YAKUT TRAVEL 2015. Tüm hakları saklıdır.