Scroll
Gidilecek yer/otel adı:
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Geceleme
Yetişkin
Çocuk
Fiyat
-

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

<Yakut Travel> 2002 yılında turizme ilk adımını atmış, sağlam adımları ve kaliteli servisi ile günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiştir. Bundan sonra da devam edecektir.

 

"Yakut Travel" turizm sektöründe var olduğu dönem içinde kendisini sorumlu ve güvenilir bir iş ortağı olarak kanıtlamıştır. Verdiği VIP hizmet ile bu konuda öncü liderlerden biridir, bu liderliğini titizlik, sorumluluk ve güvenilirlik politikası ile sürdürmeye devam etmektedir. Misafirlerin havalimanından otele kadar transferi ve otelde misafirin yerleşmesine kadar her şey tecrübeli kadromuz ve rehberlerimiz tarafından titizlikle ve özenle yapılmaktadır.

 

Firmamızın görevi; Misafirin gelişinden dönüşüne kadarki süre içerisinde tatilinin tadını çıkarması ve en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktır, bunun için gereken her şeyi bir görev haline getirmektir. Her misafire aynı değeri veren firmamız tüm misafirlerine kendilerini VIP hissetmelerini sağlar.

 

Profesyonellik sahibi; operasyon - rezervasyon - misafir ilişkileri ekiplerimiz, sizin en iyi tatili ve servisi almanızı sağlar, siz sadece hak ettiğiniz tatilin ve organizasyon'un kalitesinin tadını çıkarmaya bakarsınız…

 

Özel jet / helikopter kiralama, yat kiralama, golf ve  futbol tatili, lüks otel ve villalarda konaklama, lüks araç kiralama, emlak servisi,bakıcı servisi, güvenlik servisi, toplantı ve seminer organizasyonları sunduğumuz hizmetlerden yalnızca bir kaçıdır.

 

Sloganımızın da size anlattığı gibi; sizin için gerekli olan her şeyi biz zaten düşündük ve ayarladık , sizin tek yapmanız gerek bavulunuzu hazırlamak,gerisi bizim işimiz ….

 

 

 

 

 

COMPANY NAME : SEZEKLER TURIZM TAŞIMACILIK VE TIC. LTD. STI.
TAX OFFICE : KURUMLAR
TAX NUMBER : 767 042 61 72
CENTRAL REGISTRATION SYSTEM NUMBER: 0-7670-4261-7200013
TRADE REGISTRATION NUMBER : 38122

İletişim Bilgileri

 

Adres : Yeşilbahçe Mah. 1460 Sk. Turunç Plaza No: 6/7 Muratpaşa / ANTALYA - TÜRKİYE


Telefon : +90 242 324 66 24-25

E-mail   : info@yakuttravel.com

 
 

© YAKUT TRAVEL 2015. Tüm hakları saklıdır.